
Сьогодні до нашої студії завітав Олег Собчук!!!
Завдяки його появі ми дізналися більше про велотур співака «НЕзалежний», а ще презентували світу його сольну пісню та проєкт #SOBCHUK!!! Цікаво? Егеж!!! Тож, слухайте і насолоджуйтесь:
Пісня “Я відчуваю”: