
Сьогодні на ранок в нашій студії з’явились запальні та драйвові – гурт Zerno!!!
Підзарядили нас своєю шаленою енергетикою на всі вихідні, а про що спілкувались – дізнайтесь самі:
Пісня “Нас було двоє”:
В ефірі
18.02.2022

Сьогодні на ранок в нашій студії з’явились запальні та драйвові – гурт Zerno!!!
Підзарядили нас своєю шаленою енергетикою на всі вихідні, а про що спілкувались – дізнайтесь самі:
Пісня “Нас було двоє”: