
Сьогодні був дуже крутий та позитивний ранок, який ми провели разом з дуетом “Zeleno”!!!
Цього разу братик із сестричкою примудрились знову не змінювати добрій традиції і вкотре подарували нам круту пісню:
Пісня “Що з тобою”:
В ефірі
13.05.2021

Сьогодні був дуже крутий та позитивний ранок, який ми провели разом з дуетом “Zeleno”!!!
Цього разу братик із сестричкою примудрились знову не змінювати добрій традиції і вкотре подарували нам круту пісню:
Пісня “Що з тобою”: