
Сьогодні у нас гостював лише один з фронтменів гурту Aviator, але від того ми не сильно засмутились! Говорили по душах і дізналися усю правду про відносини команди з прихильниками і про те, що є основним джерелом натхнення для гурту!)
Не забули презентувати і нову пісню гурту!! Вона називається “Коктейль”. Смачного!)