
Сьогодні ввечері до нас завітали драйвові, кайфові та неймовірні Lesyksam та Karpo із хлопцями!!!
На початку своєї спільної роботи вони всіх розірвали вщент своєю піснею “Киця захотіла на море”, а сьогодні презентували нам свій новий потужний хіт і це було дуже драйвово:
Пісня “Вакцина”: