
Планета настільки очистилася, що до нас прийшов наш друг – Заслужений артист України Петро Чорний!!!
У ранковому шоу “Підзарядка” Петро Чорний та чарівна Ірина Зінковська (яка була з нами на телефонному зв’язку), презентували нам неймовірно красиву пісню “Стіна”!) Пропонуємо і Вам її послухати:
Наші гості встигли ще й розповісти, як розважалися на карантині: