
Те, повз що не можна було пройти цього тижня! А також, що важливого для нас у “газових переговорах” та на що чекати Володимиру Зеленському на зустрічі “нормандської четвірки”? І, звісно, традиційна “Ложка меду”! З нами був Андрій Вігірінський
В ефірі
28.11.2019

Те, повз що не можна було пройти цього тижня! А також, що важливого для нас у “газових переговорах” та на що чекати Володимиру Зеленському на зустрічі “нормандської четвірки”? І, звісно, традиційна “Ложка меду”! З нами був Андрій Вігірінський