
Зранку було стільки імпровізації!!!! А все тому, що у нас гостювали хлопчики з імпровізаційного “ТИшоу”. Це було те, що треба для початку класного дня!)
В ефірі
27.11.2019

Зранку було стільки імпровізації!!!! А все тому, що у нас гостювали хлопчики з імпровізаційного “ТИшоу”. Це було те, що треба для початку класного дня!)