У ранковому шоу «Підзарядка» ведучі Саня Димов та Марина Клим приймали особливого гостя – Валерія Харчишина, лідера гурту Друга Ріка.
Під час ефіру музикант презентував нову пісню «7’Я в онлайні» щиру й емоційну роботу про кохання та близькість у часи, коли фізична присутність стала розкішшю, а стосунки мільйонів українців вимушено існують через екрани гаджетів.
