Хіт MONATIK “А що?” Укрзалізниця запустила в потязі до Одеси

17.09.2024

Укрзалізниця та відомий український артист MONATIK домовилися про аудіовідтворення хіта “А що?” на залізничних вокзалах Києва та Одеси. Пісня звучатиме щоденно на відправлення та прибуття фірмового поїзда №105/106 Київ – Одеса – Київ.

Спільна ініціатива Укрзалізниці та MONATIK покликана подарувати пасажирам позитивні емоції, зарядити їх енергією та популяризувати пісні української сучасної музики.

Вибір композиції не випадковий. Пісня MONATIK “А що?” з моменту її релізу очолює музичні чарти на всіх стрімінгових платформах та стала новим народним гімном для мешканців і гостей Одеси. До того ж кліп на цю пісню режисерки та номінантки на Grammy Таню Муіньо набрав уже більше 12 мільйонів переглядів на YouTube. Саме місто у Чорного моря, до якого спрямований один із найбільших залізничних пасажиропотоків, також є знаковим для артиста.

 

Перець FM онлайн
Натисніть Play, щоб слухати ефір