Найстильніші пари на премії “Золотий глобус — 2025”

06.01.2025

Справжній вечір побачень видався в ніч з 5 на 6 січня у Лос-Анджелесі – найчарівніші пари Голлівуда разом зʼявилися на червоній доріжці церемонії вручення премії “Золотий глобус — 2025”. Від Селени Гомес і Бенні Бланко, поява яких навіть стала приводом для жартів від ведучої Ніккі Глейзер, до закоханих Тімоті Шаламе та Кейлі Дженнер. А ось на червоній доріжці найбільше виділялися Джеремі Стронг та Емма Уолл, які відійшли від звичного святкового дрес-коду подібних подій. Роздивляємося зіркові образи детальніше.

Перець FM онлайн
Натисніть Play, щоб слухати ефір